Bazzy Děčín Vlky jasně přehrál a potvrdil pozici lídra tabulky

09.11.2014 16:45

V sobotu od 14 hodin hostili Wolves aktuálního lídra tabulky z Děčína. Vstup do utkání se Vlkům nevydařil a po prvních patnácti minutách prohrávali již 5:0. Ani následující dvě třetiny nebyly z pohledu domácího celku příliš šťastné, neboť děčínského brankáeř Štarmana nedokázali ani jednou překonat, kdežto soupeř skóroval do konce zápasu ještě šestrkát. Wolves tak nestačili na děčínské Bazzy a prohráli 11:0. Tím pádem zůstává náš celek stále bez bodového zisku.

Wolves: Koutný (31. Cakl) - Volhejn, Balog, Nachtmann, Fabián - Sklenář, Palkoska, Mládek, Petržílka, Wohlrab, Gut, Karásek, M.Holl, O.Holl.
Děčín: Štarman - Hovorka, Huk, Kotlář, Jirkovský, Vinš, Saska, Novák, Michajličenko, J.Hladiš, D.Hladiš, Křížek, Chvojka.

Branky a nahrávky: 2. Novák (Saska), 5. D.Hladiš (Hovorka, Vinš), 8. Chvojka (J.Hladiš, Křížek), 11. Saska (Novák) PP, 12. J.Hladiš (Hovorka), 25. J.Hladiš (Křížek, Huk) PP, 29. Saska (Vinš, Novák), 30. Křížek, 36. Novák (Saska, Vinš), 36. J.Hladiš (Křížek), 43. Michajličenko.

Vyloučení: 5:2 navíc Balog (WOL) 10 minut, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 19:38, Diváci: 21
Rozhodčí: Bačo, Výšek.