Další porážka. Koliba zvítězila vysoko 8:1

11.10.2014 23:11

První domácí zápas v sezóně a v něm na Vlky čekal semifinalista uplynulého ročníku. Po první velmi vyrovnané třetiny, vedla Koliba nad Wolves těsně 2:1, neboť se prosadila po dvou "haluzních" brankách. V následujících dvou periodách se trefovali pouze hráči v červenomodrých dresech, a tak po 30 minutách byl stav 4:1. Poslední třetina se Wolves hrubě nepovedla, a díky čtyřem soupeřovým zásahům se konečný výsledek zastavil na stavu 8:1 pro ústecké hokejbalisty.

Wolves: Volf (od 36. Cakl) - Balog, Kareš, Nachtmann, Haspekl, Suchomel, O.Holl - Gut, M.Holl, Mládek, Kolář, Petržílka, Sklenář, Volhejn, Wohlrab, Wolf.
Koliba: Matějka - Čejka, Brůha, Langr, Vojtíšek - Vítko, Prokeš, Schwarzjirg, Povejšil, Třeštík, Slavík, Formánek, Koev.

Branky a nahrávky: 14. Mládek (Gut) - 4. Prokeš (Koev, Langr), 8. Koev (Formánek, Slavík) SH, 18. Prokeš (Koev), 22. Čejka (Koev, Schwarzjirg) PP, 33. Koev (Prokeš, Formánek), 35. Povejšil (Třeštík, Slavík), 36. Schwarzjirg (Prokeš) PP, 37. Slavík (Třeštík, Langr) PP.

Vyloučení: 7:3, Využití: 0:3, V oslabení: 0:1, Střely na branku: 24:39, diváci: 19
Rozhodčí: Barna Michal, Tuček Michal.