Most prohráli v premiérový zápas s Conceptem 7:2

14.09.2014 20:56

Vlci vstoupil do utkání nervózně. Možná za to mohla premiéra v ligové soutěži. Beztak to ale po první patnáctimiutovce bylo 5:1 pro mostecký tým. Před druhou třetinou si Wolves řekli pár taktický pokynů a herní projev se zlepšil. Druhá třetina byla herně vyrovnaná, avšak branku vstřelili domácí, tudíž po dvou třetinách byl stav 6:1 pro Concept. Poslední třetinu si šli chomutovští užít, což se povedlo a se zkušenějším soupeřem drželi krok, dokonce mohli i třetinu vyhrát, nakonec ale poslední perioda skončila smírně 1:1. Wolves tak v ligové premiéře utrpěli porážku 7:2.

Most: Kodera - Polák, Seifert, Ševčík, Zuska - Božek, Fink, Hájek, Kapoun, Mareš, Váleček, Vasil.
Wolves: Koutný - Balog, Kareš, Nachtmann - Gut, O.Holl, Kolář, Palkoska, Petržílka, Vlach, Volhejn.

Branky a nahrávky: 5. Vasil (Fink), 7. Kapoun (Božek, Zuska), 7. Hájek (Váleček, Vasil), 12. Mareš (Božek, Zuska), 14. Vasil (Hájek), 21. Vasil (Fink, Ševčík), 42. Kapoun (Božek, Váleček) - 13. Volhejn (Palkoska), 32. Gut (Palkoska).

Vyloučení: 2:2, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 47:17, diváci: 19
Rozhodčí: Bačo Petr, Výšek Petr