Odmakané derby, přesto další prohra. Dandy vyhrálo 7:1

02.11.2014 13:58

Poprvé ve své hokejbalové kariéře nastoupil od první minuty do vlčí branky Stanislav Cakl. Nevedl si vůbec zle. Vlastně celé tým vstoupil do utkání velmi dobře. Z toho pramenila vedení 1:0, o které se postaral v páté minutě RADEK WOLF. Vlci se snažili držet taktických pokynů, což se jim celkem dařilo, přesto Dandy otočilo skóre zápasu na 4:1. Ve druhé třetině padly čtyři branky, ale jen pouze dvě byly uznány. Na každé straně byla neuznán gól, kvůli posunuté brance. Pomyslný druhý gól Vlků měl na svědomí kapitán Volhejn, který oběhl branku a prostřelil Buřvala. Po dvou třetinách byl stav zápasu 6:1 pro domácí krokodýli. Třetí třetina byla z vlčího pohledu odbojovaná a odmakaná, přesto Dandy navýšilo na 7:1.

Dandy: Buřval - Žižka, Taraška, Hanzl, Slehofer - Kocour, Trnka, Kníže, Hrdlička, Lindner, Toman, Novák, Hrubý, Opelt, Roubal.
Wolves: Cakl (31.Koutný) - Danylec, Volhejn, Balog, Nachtmann, Vydra - Sklenář, Palkoska, Gut, Petržílka, Wohlrab, Wolf, O.Holl, M.Holl, Karásek

Branky a nahrávky: 6. Kníže (Kocour, Hanzl), 6. Trnka (Kníže, Žižka), 13. Kníže (Hanzl), 15. Trnka (Opelt, Žižka), 19. Kocour (Trnka), 29. Hanzl, 32. Lindner (Opelt, Kníže) - 5. Wolf

Vyloučení: 5:6 navíc Hrubý (DCV) 10 minut, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 32:25, Diváci: 25
Rozhodčí: Vlasák, Ferbas.