Panthers porazili v derby chomutovské Wolves 6:2

04.10.2014 14:55

Zápas s Kadaní se dal označovat za derby, neboť obě města dělí jen pár desítek kilometrů. O osudu zápasu čtvrtého kola rozhodla opět nepovedená první třetina, v níž Vlci inkasovali čtyři branky. Tuto ztrátu se již chomutovským barvám dotáhnout nepodařilo, i když se prosadili Vít WOHLRAB a po něm i Radek WOLF. Tito útočníci snížili na 5:2. Kadaňský soupeř si ale v poslední třetině pojistil výhru šestou trefou. Vlci tak nadále čekají na bodový zisk.

Kadaň: Vítek - Šeba, V. Tumpach, Procházka, Kanči - O. Tumpach, Mašek, Toman, Rác, Skopal, Jandák, Mazánek, Vaverka, Šponiar.
Wolves: Volf (od 15. Koutný) - Balog, Kareš, Nachtmann, Danylec, Suchomel - Gut, M.Holl, O.Holl, Kolář, Petržílka, Vlach, Volhejn, Wohlrab, Wolf.

Branky a nahrávky: 7. Toman (V.Tumpach), 11. Procházka (Toman, Mašek), 13. Jandák (Skopal, Šeba), 15. O.Tumpach (Mašek, Toman), 20. Mazánek (Vaverka), 43. O. Tumpach (Mašek, Toman) - 23. Wohlrab (Volhejn, Danylec), 25. Wolf (Danylec, Balog).

Vyloučení: 5:7 navíc Wohlrab (WOLVES) 10 minut, Využití: 0:1, V oslabení: 1:1, Střely na branku: 45:29, diváci: 40
Rozhodčí: Bačo Petr, Belaufer Jaroslav