Pořád bez výhry. Jirkovští v městském souboji porazili Wolves

12.10.2014 17:39

Druhý zápas ve dvou dnech začal pro Wolves velice dobře, neboť po dvou využítých přesilových hrách vedli 2:0! Do konce první třetiny ale jirkovští Kapitáni skóre otočili. Nutno říci, že třetí gol Jirkova zřejmě padl z ofsajdu. Druhá třetina byla v režii Kapitánů, kteří ji vyhráli 4:0. Poslední patnáctiminutovka byla opět z vlčího pohledu vcelku dobrá. V poslední třetině padlo celkem 7, avšak 4 do branky Chomutova. Celkový výsledek odloženého druhého kola byl 11:5 pro Jirkov. Wolves tak nadále čekají na premiérový bodový zisk v krajské hokejbalové lize.

Wolves: Koutný (od 26. Volf) - Balog, Kareš, Nachtmann, Volhejn - Palkoska, Gut, M.Holl, Mládek, Kolář, Petržílka, O.Holl, Wohlrab, Wolf, Sklenář.
Koliba: Havlíček - Palubjak, Lizák, Gil, Hauner, Wenzl, Mojžíš, Bureš, Průcha, Rybka, Pešek, Blecha, Haník, Kubovič, Slabyhoud.

Branky a nahrávky: 2. Balog (Mládek) PP, 8. Mládek (Sklenář, Volhejn) PP, 34. Balog (Palkoska, Gut) PP, 37. Wolf (Volhejn, Gut) SH, 39. Gut - 8. Bureš (Gil), 11. Průcha (Palubjak, Hauner), 13. Haník (Blecha), 17. Blecha (Pešek), 24. Lizák (Pešek), 26. Průcha (Bureš, Palubjak), 27. Slabyhoud (Kubovič, Pešek), 36. Rybka (Hauner, Haník), 39. Rybka TS, 43. Slabyhoud (Palubjak, Kubovič), 44. Mojzíš (Bureš, Průcha) PP.

Vyloučení: 7:5 navíc Wohlrab 5+OK a 10 minut , Využití: 3:2, V oslabení: 1:0, Střely na branku: 35:57, diváci: 22
Rozhodčí: Bačo Petr, Výšek Petr.