Smolný zápas s Mezibořím znamená další vlčí prohru

25.10.2014 22:56

Obnovenou premiéru si za Wolves odbyl Pavel Kuna. První třetina se domácím hrubě nepovedla a po zásluze prohrávali 3:0. Vstup do durhé třetiny neměli Vlci špatný, přesto opět neskórovali, kdežto soupeř ano. Po šestém inkasovaném gólu došlo k vlčí brance ke střídání. Karla Koutného nahradil Václav Volf. Ten ale vydržel mezi tyčemi pouze minutu a padesát vteřin. Po jednom ze zákroků na něj v pokleku spadl soupeřův hráč a Vašek si poranil koleno natolik, že ho museli spoluhráči odnést ze hřiště a následně byl odvezen záchrankou do nemocnice. Jediný gól Vlků vstřelil šest vteřin před koncem zápasu VÍT WOHLRAB.

Wolves: Koutný (35. - 37. Volf) - Volhejn, Balog, Vydra, Nachtmann, Kareš - Sklenář, Palkoska, Gut, Petržílka, Wohlrab, Kolář, Kuna, Karásek, Wolf, M.Holl.
Meziboří: Holub - Gajarský, Schläger, Stehlík - Bugno, Kunc, Nechala, Novák, Rataj, Štěpanovský.

Branky a nahrávky: 44:54. Wohlrab (Sklenář, Gut) PP - 1:45. Schläger, 6:30. Gajarský (Stehlík) PP, 7:47 Stehlík PP, 21:43 Rataj (Schläger, Kunc) SH, 24:01 Gajarský (Bugno, Novák) PP, 34:13 Kunc (Novák), 36:36 Rataj (Nechala, Štěpanovský) PP, 37:53 Schlägler, 40:43 Štěpanovský (Kunc) PP, 41:34 Štěpanovský (Schläger, Stehlík), 43:00 Štěpanovský (Kunc, Nechala).

Vyloučení: 9:7 navíc Balog (WOL) a Gajarský (MEZ) 10 minut, Využití: 1:5, V oslabení: 0:1, Střely na branku: 27:46, Diváci: 28
Rozhodčí: Belanec, Bačo.