Vlci podlehli Žatci 7:1

27.09.2014 16:54

Vlčí smečka opět vstoupila do utkání tou nepravou nohou, neboť po patnácti minutách prohrával tým v zelených dresech 2:0. Od druhé třetiny se vlčí sestava zúžila na dvě lajny, ani to však nepomohlo k lepšímu výsledku. Vít WOHLRAB sice snížil na 3:1, ale to bylo ze strany Wolves vše. Poté už se trefovali pouze žatečtí hokejbalisté, kteří svému sokovi nastříleli sedm branek. Pro Wolves to byl druhá sedmigólová prohra v řadě.

Žatec: Pikl - Bizoň, Dlouhý, M. Filipovský, T.Filipovský, Janeček, Klobouk, Krupička, Mlejnek, Pleskač, Pohorelec, Sláma.
Wolves: Koutný - Balog, Kareš, Nachtmann, Cakl - Gut, M.Holl, O.Holl, Kolář, Palkoska, Petržílka, Vlach, Volhejn, Wohlrab.

Branky a nahrávky: 2. Janeček (Krupička, Sláma), 7. Janeček (Bizoň), 19. Bizoň (Pohorelec, Sláma), 29. Bizoň (M. Filipovský, Krupička), 40. Krupička (T. Filipovský, Pikl), 44. Krupička (Bizoň, T. Filipovský), 45. Sláma (Pleskač, M.Filipovský) - 27. Wohlrab (Nachtmann).

Vyloučení: 4:4, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 45:30, diváci: 21
Rozhodčí: Cícha Jiří, Loskot David